/Files/images/booksheader1-1240x580.jpg

Освітня програма ЗДО
на 2022-2023 навчальний рік

Освітні програми, що реалізуються в закладі дошкільної освіти:

Комплексна освітня програма

«Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О.,авт.колектив-Бєлєнька Г.В. та ін.) –ред.2020 року; Лист ІМЗО від 14.07.2020 №22 1/12 –Г -572; Лист МОН від 23.07.2020 №1 /11 -4960 .

Парціальні освітні програми:

/Files/images/55044597.jpg

• Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи(авторський колектив-В.Семизорова, О.Духновська , Л.Пащенко)
  • Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку(автор-Л.Лохвицька)
  • Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (автор-Л.Лохвицька)
  • Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку.Парціальна програма (автор -Л.Зайцева)
  • Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей віком від 3 до 7 років (автор -А.Шевчук)
  • Дошкільнятам-освіта для сталого розвитку.Парціальна програма для закладів дошкільної освіти (автори-Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун)
  • Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях. Навчальна програма та календарно-тематичний план (авторський колектив -А.Богуш, І.Сіданіч, В.Сучок та інші)
  • Зерно любові .Програма та методичні рекомендації з духовно-морального виховання дітей дошкільного віку (авторський колектив-О.Шиян, О.Франкевич, А.Казіборда, Н.Патуляк, Г.Іванців, Л.Зеленко, Л.Цюпа)
  • Інтелектуальна мозаіка. Парціальна програма інтелектуального розвитку дітей раннього та передшкільного віку(автори-Л.Зданевич, Л.Пісоцька, Н.Миськова, С.Таранціца)
  • Казкова фізкультура. Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку(автор-М.Єфименко)