Пріоритетні завдання роботи закладу дошкільної освіти.

1. Удосконалення роботи щодо формування комунікативно – мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій; продовжити роботу по використанню ІКТ і художніх творів для комунікативно-мовленнєвого розвитку та активізації творчих здібностей дошкільників.

2. Продовжити роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно-ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до рідного краю, рідної природи, Батьківщини.

3. Формування у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтований на сталий стиль життя.

4. Продовжити формування у дітей необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника, як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

Методична тема закладу дошкільної освіти: «Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога, як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освідченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи».

/Files/images/1/golodomor/ffca6327acecb254b2a405daf1387185-846762.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 2041