ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ
В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 232

/Files/images/1/image.jpg

Відповідно до Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 "Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м.Харкова у 2022 році"

Вартість харчування дітей у ЗДО з 01.01.2022 становить:

- ВІКОВА ГРУПА ВІД 1-ГО ДО 3-Х РОКІВ 35 ГРН. (ІЗ РОЗРАХУНКУ: 14,00 - БЮДЖЕТНІ КОШТИ ТА 21,00 ГРН - БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА).
ВІКОВА ГРУПА ВІД 3-Х ДО 6-ТИ (7-МИ) РОКІВ - 40,00 ГРН (ІЗ РОЗРАХУНКУ: 16.00 БЮДЖЕТНІ КОШТИ ТА 24,00 БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА).

Нові норми харчування:

Постанова від 24 березня 2021р №305 про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах

Пільги на харчування:

Відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2017 року №3 "Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м.Харкова у 2017 році" від плати за харчування звільняються діти загиблих учасників антитерористичної операції.

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 667 від 21.11.2002 р. пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:
- Діти з малозабезпечених сімей;
- Діти-сироти ( під опікою);
-Діти з багатодітних сімей;
- Діти інваліди

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуваннямдітей внутрішньо переміщених осіб"Частина треття статті 33 Закону України "Про дошкільну освіту"

-Діти які взято на облік внутрішньо переміщеної особи
Діти які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєних дій і збройних конфліктів

/Files/images/1/100871221.gif

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти з малозабезпечених сімей (безкоштовне харчування):

- Довідка з Управління праці та соціального населення (оригінал) - 1 шт. (поновлюється 1 раз у півроку)
- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
- Довідка форма № 3 - 1 шт.
ДІТИ-СИРОТИ (ПІД ОПІКОЮ) (БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ):
- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини - 1 шт.
- Ксерокопія рішення суду про опікунство - 1 шт.
ДІТИ З БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ (ТРОЄ І БІЛЬШЕ ДІТЕЙ ВІКОМ ДО 18 РОКІВ) (ОПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ 50 %):
- Ксерокопія свідоцтв про народження всіх дітей - по 1 шт.
- Ксерокопія посвідчення багатодітної сім`ї - 1 шт.
- Довідка форма № 3 - 1 шт.

Діти інваліди

- Свідоцтво про народження дитини (ксерокопія)
- Посвідчення про інвалідність (ксерокопія)

ДІТИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В АТО

- Свідоцтво про народження (дитини)
- Довідку про участь особи в АТО (ксерокопія)
- Посвідчення учасника АТО (ксерокопія)

ДІТИ, ЯКИХ ВЗЯТО НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ

-Довідка про ввзяття на облік внутрішньо переміщеної особи (копія)(видається в Управлінні праці та соціального захисту населення адміністрації Індустріального району ХМР вул. Біблика, 6)
- Свідоцтво про народження (копія)
- Заява батьків

ДІТИ, ЯКІ МАЮТЬ СТАТУС ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄНИХ ДІЙ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

- Рішення Харківської міської ради щодо присвоєння статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та військових конфліктів (копія) (звертатися до служби у справах дітей проспект Альошина 11)
- Свідоцтво про народження (копія)
- Заява батьків
Адміністрація КЗ "ДНЗ №232"

НА ВИКОНАННЯ СТ. 20, 21 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ТА ВИМОГИ ДО БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ», НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ВІД 01.10.2012 № 590 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВИМОГ ЩОДО РОЗРОБКИ, ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ ПРОЦЕДУР, ЗАСНОВАНИХ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР)» ІЗ ЗМІНАМИ, НАКАЗІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) №427 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ВІД 31.01.2019 № 45-А/Г «ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР У КЗ «ДНЗ №427», ВІД 20.09.2019 № 126-А/Г «ПРО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ ПРОЦЕДУР, ЗАСНОВАНИХ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР) В КЗ «ДНЗ № 427» ТА З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ НАССР У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З 20.09.2019 РОКУ ВВЕДЕНО В ДІЮ ПОСТІЙНО ДІЮЧІ ПРОЦЕДУРИ, ЗАСНОВАНІ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР).