Шановні батьки!

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти району. Нова система дозволяє батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечує можливість відстежувати рух електронної черги.
Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти»батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.
Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист методичного центру Управління освіти.
Адреса: м.Харків, вул Біблика (колишня назва - Другої П'ятирічки), б.26, К.10
Контактний телефон: (0572) 94-99-67
Графік прийому :
Вівторок: 10.00 - 13.00
П'ятниця: 14.00 - 16.45

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклади дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).
Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці. Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратораз оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів.Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором. Заявник має можливість обратилише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.
Вилучення відомостей про дитину здійснюється:

Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки». На підставі наказу про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. У разі порушення термінів подачі заявина зарахування до дошкільного навчального закладу та переліку документів. У разі відсутності документів, які підтверджують пільги. У разі фальсифікації персональних даних в заявці.

Видача направлень:

При вивільненні місця у закладі дошкільної освіти районний реєстратор друкує направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього дитячого садка та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення»,при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомленняна заявлену ними електронну адресу.По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють)повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до районного реєстратора для отримання направлення до закладу дошкільної освіти. Після видачі направлення батькам або особам, які їх замінюють, районний реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».

Кiлькiсть переглядiв: 123