Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1. створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.

2. Формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.

3. активізувати взаємодію педагогів і батьків з питяння забезпечення психоемоційного комфорту дитини в сучасних умовах діяльності ЗДО.

4. Продовжувати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно-ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до рідного краю, рідної природи, Батьківщини.

5. Продовжувати формування у дітей необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі щляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового середовища, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника, як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

Методична робота у нашому закладі освіти- це систематична колективна й індивідуальна діяльність педагогічних кадрів, спрямована на підвищення їхнього науково-теоретичного, загальнокультурного рівня, психолого-педагогічної підготовки та психологічної майстерності.

Колективний перегляд заняття з фізичного розвитку у санаторній групі №4 "Стежинкою здоров'я"

/Files/images/4_gr/SAM_7718.JPG /Files/images/4_gr/SAM_7724.JPG
/Files/images/4_gr/SAM_7726.JPG /Files/images/4_gr/SAM_7731.JPG

Колективний перегляд заняття з патріотичного виховання у другій молодшій групі №6 "Маленькі українці" 11.10.2017